Porovnajme! (Kallos, L'Oréal Professionnel, Schwarzkopf Professional)

16:43

Nový formát článku? Áno! Tento typ článkov bude podľa mňa taká lepšia recenzia na dané produkty, pretože si dokážete utvoriť názor na základe viacerých produktov jedného druhu. A budú rozsiahlejšie! Je to pre vás lepšie alebo by ste chceli radšej kratšie články? Hodila by sa mi nejaká spätná väzba vo forme komentára. Alebo mi pokojne napíšte email, správu na FB a podobne. Ale dosť rozpisovania mimo tému.

Otestovala som tri šampóny, ktoré sú na dosť vysokej úrovni. Používa ich mnoho kaderníckych salónov a patria k tým profesionálnejším. Vy ich môžete zohnať na e-shope parfums.sk. Svojho favorita som našla. Ale ktorý to je, sa dozviete v priebehu článku.

Začnem najlacnejším produktom, s ktorým mám skúsenosti dlhšiu dobu. Jeho cena ale neovplyvňuje kvalitu. Hovorím o šampóne od značky Kallos- Placena. Litrová fľaška ma vyšla približne 3€, čiže moja peňaženka nezaplakala a moje vlasy sa potešili. Moje zničené končeky nedokáže skrotiť hocičo. Tomuto šampónu sa to podarilo (skombinovala som ho s maskou na vlasy Latte, taktiež od tejto značky). Vlasy sú po ňom jemné a lesklé. Možno zato môže aj zeleninová zložka tohto šampónu. Vôňa nie je ničím odpudzujúca, naopak pre mňa veľmi príjemná. Tomuto šampónu by som dala napriek tomu najmenej bodov z týchto troch produktov. Je to preto, lebo tie ďalšie prekvapili o niečo viac. Takže si vyslúžil 1 bod z 3.
Ak si chcete zaobstarať nasledujúce šampóny, budete si musieť priplatiť. Konkrétne za 250 ml balenie šampónu L'Oréal Professionnel Expert Liss Unlimited zaplatíte 5,40€. Pre mňa by bolo vhodnejšie väčšie balenie. Je mi ale naozaj ľúto dávať toľké peniaze za šampón, no keďže sa osvedčil, kúpim si ďalšie balenie. Tento šampón, ktorý je podľa mňa tiež bežne nedostupný, ma prekvapil svojimi účinkami. Zničené vlasy mi vyživil a mierne obnovil. Krásna vôňa, dizajnový obal a šampón ako celok ma prinútil dať mu 2 body z 3. Prečo nie tri? Pretože po tomto všetkom som vyskúšala zázrak od tretej značky.
Schwarzkopf Professional BC Bonacure Repair Rescue. Tento zázrak ma postretol u mojej kaderníčky. To ma podnietilo ku kúpe a oplatilo sa. Dobre tušíte, že tento produkt získal 3 body z 3, pretože moje vlasy vďaka nemu ožili. Po stužkovej, po účese, ktorý spočíval v tupírovaní a lakovaní, čo mi vlasy totálne zničilo, ich dokázal obnoviť. Mám ich snáď krajšie ako predtým. Lesklé, jemné a s objemom. Pri umývaní ho stačí málo, dobre pení a kvalitne vlasy umyje.

Na záver by som chcela dodať, že všetky tri produkty ma potešili a boli kvalitné, no víťaz musí byť len jeden. Žiaden z týchto produktov nie je krok vedľa. Chceli by ste ešte pokračovanie , ale s drogérkovými produktmi? Bolo by to ale formou videa, pretože ich bude veľké množstvo. Prípadne doň môžem zahrnúť aj iné produkty na vlasy.


Vaša Romi   

You Might Also Like

2 komentárov

  1. Tak to je fakt super. Pozerala som ten tretí a 4,40€ za 250ml sa mi zdá byť troška veľa, ak nemám otestovanú značku. No 10€ za 1000ml je pre mňa naozaj prijateľné. A ak po ňom siahnem, určite to bude väčšie balenie pri ktorom ušetrím cca 10€

    Pozývam teba aj tvojich čitateľov na moju extra MEGA GIVEAWAY (4 súťaže v 1) v ktorej si môžeš zasúťažiť o poukážky ale aj o viac ako 40 pruduktov z kozmetiky, knihy či šperky

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Krásny dizajn, krásny článok a super výber šampónov... So všetkými mám skúsenosti a presne tak ako ty by som dala najviac bodov poslednému :) Je to môj miláčik a odporúčam aj ostatné zo série BC :)

    OdpovedaťOdstrániť

Sledovatelia

Instagram

Facebook

Subscribe