Boom s menom Tangle Teezer

9:25

Nie je to tak dávno, čo ustala vrava okolo kefy na vlasy s názvom Tangle Teezer, ktorá je zaujímavá kompaktnými rozmermi... Buďme úprimní. Je to hlavne značka, ktorá sa zaslúžilá o enormný predaj tohto výrobku. Bol to teda naozaj len boom alebo táto kefa dokáže niečo, čo iné nedokážu?


Poďme sa nato pozrieť. Ako prvé bolo mojou povinnosťou vybrať si správnu farbu. Je to predsa veľmi dôležitá časť nákupu. Áno, vybrala som si ružovú, ktorá sa stala súčasťou blogu a teda aj mňa. Potom som už len čakala, kedy mi balíček zo stránka parfums.sk príde. Ako vždy, netrvalo dlho a mohla som sa tešiť z nového prírastku do zbierky kief na vlasy (je ich dosť nato, aby som vedela posúdiť, či je TT niečím iný).


Štýlová kefa zabalená v štýlovej krabičke. Aj to je detail, ktorý nám už pri prvom pohľade dáva na známosť, že je to vec vyrobená vo Veľkej Británii. Kefu starostilo vyberám a samozrejme skúšam. Priznávam, že ergonomický tvar, ktorý má byť pohodlný do ruky mi moc nesadol. Párkrát sa stalo, že TT mi z ruky jednoducho vypadol. Aspoň môžem povedať, že je natoľko pevný, že ani tieto pády ho nijako nepoškodili. Vieme, že vlasy by po ňom nemali elektrizovať. Ani neelektrizujú. Ale mokré vlasy som mu zverila len raz. Moja široká kefa si s nimi predsa len viac poradí. Tangle Teezer je fajn pomocník, vlasy rozčeše a uhladí. Je to aj vďaka rozloženiu samotných "štetín", ktoré sa prispôsobia, a preto vlasy nevytrháva a neničí. Ide to naozaj jednoducho. 


Jednou vecou si ma ale predsa len získal najviac. Jeho rozmery sú vhodné na cestovanie a to je to čo potrebujem. Ľudia z môjho okolia vedia, že si vlasy češem nespočetnekrát za deň. Je to jediná kefa v mojej zbierke, ktorá je najlepšia v tom, že ju „hodím“ do kabelky a zoberiem si ju všade so sebou. A potom je tu ešte jej krásny ružový dizajn. Je to miláčik!

Ako to máte s touto kefou vy? Máte ju? Aký dizajn ste zvolili?

Romi


You Might Also Like

3 komentárov

  1. Mne sa táto kefa veľmi páči, moje vlasy potrebujú presne kefu, ktorá mi vlasy nezelektrizuje, keďže moje vlasy sú naozaj jemné. :) Moju prvú TT som mala v čiernej farbe, teraz ju mám v modro ružovej farbe :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Já a ani manžel si snad bez tanglu už nerozčešeme vlasy.. :-)

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Môj prvý a zároveň jediný TT som si objednala kôli zlave z parfums.sk ( http://www.kuponyzdarma.sk/parfums-sk/ ).... A teraz ? Som nadmieru spokojná pretožé mám hrozne jemné vlasy a táto kefa je premňa ideálna :)

    OdpovedaťOdstrániť

Sledovatelia

Instagram

Facebook

Subscribe