Testujem Invisibobble gumičky

12:48

Vítam vás opäť na mojom blogu. Plánujem pre vás článok o mojich letných must-have produktoch, no tento som musela trošku vyčleniť. Zaslúži si, aby tu na blogu trošku vyčnieval a to nie len pre jeho farbu (haha). A ak vás tento produkt zaujme natoľko, že ho budete chcieť vlastniť, zoženiete ho (teraz dokonca za akciové ceny) na elnino.sk. Poďme nato!


Invisibobble gumičky sa stali hitom už pred nejakým časom. Ja som im v prvej vlne ošiaľu nepodľahla, ale teraz sa mi zažiadalo vyskúšať túto revolučnú pomôcku. Na prvý pohľad zaujme určite farebná škála. Kamarátka mala priehľadnú verziu a veľmi si pochvaľovala, že ju nie je vidieť vo vlasoch. Staršia generácia sa nebude čudovať, keď im dám pomenovanie telefónna šnúra. Presne tak totiž vyzerajú.


Hneď po odskúšaní ma zaujalo to, že gumičky pevne držia, ale vlasy neťahajú. Odpočinú si teda aj korienky vlasov, na ktoré nie je vyvíjaný taký tlak ako pri obyčajnej gumičke. Prekvapením  bolo aj to, že po natiahnutí sa gumička vrátila do pôvodnej veľkosti. Možno nie úplne, ale viditeľne. Čo sa týka vlnky vo vlasoch, tak tú vám spraví aj táto gumička, ale o dosť jemnejšiu, nakoľko vlasy sú stiahnuté iným spôsobom ako klasickou gumičkou.

A ak vás nezaujali tieto klady, možno vás zaujme to, že ju môžete použiť ako náramok a mať ju stále pri sebe. Patríte k fanúšikom tejto gumičky?

Romi
You Might Also Like

12 komentárov

 1. S gumičkami mám moc dobré zkušenosti :) Netahají, nenechávají otisky na vlasech, pevně drží :) Za mě super

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Koukám po nich, koupim je asi dceři, ta má dlouhé vlasy a sehnat fajn gumičku do vlasů, kterou sundate lehce je nemožné :D

  www.nicolepicknmix.blogspot.cz (nicole blog)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jéééj tak to je super :) AJ ja mám také, len neviem či Invisible a sú super. Ja ich mám však v čiernej farbe, tiež takto 3 ks. Len po čase sa mi roztiahli :(

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja zatiaľ s nimi nemám žiaden problém, počula som skôr, že treba na ne opatrne aby sa neroztrhli :)

   Odstrániť
 4. Tieto gumičky sú rozhodne tie najlepšie a inak áno tiež ich volám telefónna šnúra, skrátka vyzerajú presne tak. Páči sa mi, že vlasy neťahajú a aj keď si gumičku len stiahnem z vlasov, nezauzlia sa mi. Rozhodne najlepší vynález dnešnej doby.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tiež sa nerada poddávam trendom, no zväčša to pridlho nevydržím 😊 No aspoň sa snažím danú vec poňať nejako originálne, svojsky (čo sa v tomto prípade zrejme veľmi nedá, no uvidím). Pravdepodobne sa aj ja pridám do klubu fanúšičiek "telefónnych šnúr", s nejaké si zaobstarám :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Mne to na vlasoch vôbec nedrží, veľmi sa šmýkajú. :D

  Pozývam teba a tvoje čitateľky na súťaž:
  http://rebelliouslily.blogspot.sk/2016/07/zmen-svoj-zivot-s-fitlist.html?m=1

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Túto gumičku som mala 2x. Veľmi sa mi páčil dizajn ,ja som mala priesvitnú, ale čo sa týka lepšieho držania vlasov neviem neprišlo mi to tak :D Inak ale iste to vyzerá lepšie na vlasoch ako obyčajna gumka. Takže ja tiež doporučujem vyskúšať. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Sledovatelia

Instagram

Facebook

Subscribe