Maska na vlasy Schwarzkopf BC

13:41


Určite viete, že ak ide o moje vlasy, snažím sa im dať to najlepšie. Preto na vlasovej kozmetike nešetrím a v poslednej dobe (vďaka mojej skvelej kaderníčke, ktorá mi ich ukázala), siaham čoraz viac po profesionálnej rade Bonacure (BC) od značky Schwarzkopf. Na túto značku sa mi osvedčil eshop notino.sk, ktoré ponúka tieto produkty za prijateľné ceny. Už minule som spomínala šampón, teraz prišla na rad maska na vlasy Fibre Force.


Táto maska je určená pre extrémne poškodené vlasy- presne pre tie moje. Nie je novinkou, že svoje vlasy ničím ako sa len dá. Fénovanie, žehlenie... To všetko prispelo k tomu, že sa snažím vlasy udržiavať v dobrej kondícii a táto maska mi v tom nesmierne pomáha. Zvykla som si používať ju raz za týždeň a stačí to. Nie je to najlacnejší produkt, ale pri tomto používaní mi vydrží dosť dlho (mám ju už tri mesiace a stále jej je dosť), takže sa oplatí.

Príjemná konzistencia, pekná vôňa (ktorá je samozrejmosťou u tejto značky)... S vlasmi robí zázraky. Všimla som si, že vlasy sú po nej pevnejšie, hladšie a lesklejšie. Plné života. Vlasy zbytočne nezaťažuje a ani ich nemastí a to ju väčšinou nedávam len na končeky, ale na celé vlasy. Nie je asi náhoda, že túto značku používa nemalé množstvo kaderníckych salónov.


Niekomu možno bude vadiť balenie (toto je 150ml). Siahať rukou do kelímku možno nie je pre každého, ale mne to moc nevadí. Ak sa tam ukrýva takýto dobrý produkt, tak sa to dá zvládnuť. A ak nie, tak máte možnosť zaobstarať si väčšie- 750ml balenie, ktoré obalom pripomína skôr šampón.

S touto značkou určite nekončím a chystám sa vyskúšať aj iné produkty. Veľmi zaujímavo vyzerajú kondicionéry, no nezanevriem ani na šampóny. Treba vyskúšaj aj iné typy. Vyskúšali ste už niečo od BC? Používate masky na vlasy?

Romi

You Might Also Like

3 komentárov

 1. Vypadá dobře, zrovna nějakou sháním. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Neviem prečo, ale ja jednoducho nikdy neviem prísť na chuť maskám a olejčekom na vlasy. Mne sa to protiví dávať na ne ešte niečo iné než šampón a tým ich zaťažovať :/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Taky nemám ráda šťourání se v kelímku :D Mám to pak všude za nehtama. Proto raději volím připravky na vlasy ve spreji.

  GIVEAWAY O LUXUSNÍ NÁRAMKY | BLOND SITE

  OdpovedaťOdstrániť

Sledovatelia

Instagram

Facebook

Subscribe