Moje letné nevyhnutnosti

9:55


Určite máte aj vy veci, bez ktorých si leto neviete predstaviť. Sú to taký každodenný pomocníci, či už ste na dovolenke alebo doma. Ja som sa dnes rozhodla spraviť zoznam mojich letných obľúbencov, tak dúfam, že sa vám článok bude aspoň trochu páčiť.

Začnime vecami, ktoré nájdete na stránke elnino.sk. Túto stránku mám rada, pretože tam vždy nájdem rôzne zľavy na zaujímavé produkty.

1.Balzam na pery

Táto vec je moja závislosť. V lete používam balzamy o trochu viac ako v zime, a preto sa tu museli objaviť. Toto malinové Labello maslo som chcela vyskúšať už dlho, a tak som neodolala. Je skvelé! A tá intenzívna vôňa malín. Je ako stvorený pre mňa.


2. Maska na vlasy

Tú potrebujem v lete ako soľ. Chlórová voda vlasy vysušuje a keďže ja som v bazéne ako doma, potrebujem nejakú prvú pomoc pre moje vlasy. A bonus tejto Macadamia Oil Extract masky je nádherná vôňa. Vlasy sa po nej lesknú a sú jemné.


3. Deo produkt

Ja som zvolila tento Adidas Deostick Control, nakoľko sprejom sa snažím vyhýbať. Je to moja stálica. Nazvala by som ho spoľahlivým a sprevádza ma na každom mojom kroku.


Ďalšie letné produkty už nie sú z eshopu elnino.sk, no minimálne náhradu za môj produkt na opaľovanie tam nájdete.

4. Olej na opaľovanie OF 6+ knižka

Ak sa mám opaľovať, siaham po nižších ochranných faktoroch. Keby som dovolenkovala v zahraničí, volila by som niečo nad OF 20, ale na Slovensku mi postačí aj 6. Olej je pre mňa lepší na manipuláciu, a preto po ňom opakovane siaham už druhý rok. A knižka? Keď sa opaľujem, siaham po knihe aby som sa nenudila. (foto len ilustračná, túto knihu som nikdy nečitala, ale má pekný obal)


5. Klobúk + okuliare

Nakoľko som veľmi náchylná na úpal a šiltovka je málo štýlová, kúpila som si klobúk, ktorý som si hneď zamilovala. A keď práve nemám po ruke klobúk, musím mať pri sebe okuliare. 


Na ktoré produkty nedáte v lete dopustiť vy? Ja by som ich možno ešte pár našla, ale číslo 5 je podľa mňa tak akurát.

Romi

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Ámen sestro.
  Já bych si do svýho seznamu hodila ještě nějaký ty flašky vína, ale jinak se náše nevyhnutnosti shodují.
  Prolhaná Mrcha

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak to je už na vkuse každého znás :D Mohla som veru odfotiť flašku, a každý si tam mohol domyslieť čo chce... hoci aj vodu :D

   Odstrániť
 2. Růžový Adidas asi vyzkouším, stále hledám nějaký spolehlivý deodorant :) Klobouk je super! :)

  GIVEAWAYAnother Dominika

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pane bože, jak já letos podcenila balzámy na rty! :D Byla jsem 14 dní jako pedagogický dozor na táboře s dětmi a žádný si nesbalila... to byl ale průšvih! :D Trpěla jsem celé dva týdny! :D

  Mare di Fragole

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ouuu, to sa mi tiež raz podarilo, ale našťastie som vyhľadala drogériu a zachránila som situáciu :)

   Odstrániť
 4. Ten balzám na rty nesmí v létě prostě chybět a labello je fakt dobrá značka :) jinak moc pěkný blog, líbí se mi tu, dávám odběr! :) taky píšu, tak pokud by ses chtěla mrknout případně dát taky odběr, budu moc ráda :) www.fitfoodhealthy.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Sledovatelia

Instagram

Facebook

Subscribe