Schwarzkopf Professional BC Arganový olej

12:00


Po dlhšej dobe som opäť siahla po produkte od značky Schwarzkopf Professional z rady BC (bonacure). Mám pocit, že je to už tretí produkt od tejto značky, ktorý som vyskúšala a určite nie posledný. Takéto testovania si vždy užívam. Ak ide o moje vlasy, v poslednej dobe je to pre mňa výzva. Chcem ich totiž udržať v dobrej kondícii a to je väčšinou problém. Korunu krásy, naše vlasy, treba hýčkať. A to aj v prípade, že musíme investovať možno trochu viac ako sme zvyknutý. Teda najmä v prípade, keď to naozaj stojí zato a tie peniaze sa nám vrátia v podobe spokojných vlasov.

Odkedy som u kaderníčky okúsila silu tohto olejčeka, nemohla som naň prestať myslieť. Konkrétne ide o Oil Miracle Argan Oil, určený pre silné, hrubé a suché vlasy. Teda presne také neposlušné ako mám ja.

A čo tento olejček dokáže?
Rozžiariť vlasy a dodať im lesk. A najmä, pre mňa najväčší zázrak, skrotiť ich. Moje, veľmi často „rozlietané“ vlasy, zrazu našli svoje miesto a pôsobia vďaka nemu pekne uhladene. Nakoľko používam veľmi často žehličku na vlasy, potrebujem vlasy regenerovať. Stačí pár kvapiek tohto produktu a vlasy sú na dotyk jemné a vyživené. Veľmi zaujímavým faktom je, že olejček sa vyparuje, takže vlasy nezostávajú mastné ako je to u iných, lacnejších produktov.

Fľaštička o objeme 100ml, ktorá ukrýva tento produkt, vydrží naozaj dlho. Po takmer piatich mesiacoch je produkt v polovici a to ho používam každý druhý deň. Cena teda nie je vysoká, nakoľko to nie je investícia na pár použití. Ako iste viete, všetky tieto produkty od Schwarzkopf BC sa dajú v obchodoch len ťažko zohnať, a preto si ich objednávam na notino.sk, kde sa často objavujú aj rôzne zľavy.


Táto značka má vo svojom sortimente viacero olejčekov. S väčšinou mám dobré skúsenosti, nakoľko o nich vždy diskutujem aj s mojou kaderníčkou. Nie som jediná, ktorá si ich pochvaľuje. Je veľká škoda, že zatiaľ vlastním len tento jeden. Dajú sa totižto používať aj súčasne, rôzne ich kombinovať pre ešte väčšie vyživenie. A tá vôňa! Opäť neuveriteľne krásna ako aj pri iných produktoch od tejto značky.  

Vyskúšali ste už nejaký produkt od Bonacure? Aké olejčeky preferujete vy?


Romi

You Might Also Like

2 komentárov

  1. Argánové oleje mám naozaj veľmi rada a určite by mi aj tento vyhovoval :)

    Príď na moju stránku zasúťažiť si o nádhernú vôňu

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ahojky :-) Argánové oleje mám veľmi rada :-) Momentálne si môžeš u mňa aj zasúťažiť o jeden prírodný argánový olej :-)

    Arganeol

    OdpovedaťOdstrániť

Sledovatelia

Instagram

Facebook

Subscribe