Jarná elegancia s Bonprixom

9:00

Obliecť sa do niečoho elegantného, by sa mala vedieť každá žena. Nemám rada šaty a ani sukne, preto volím outfity pripomínajúce ten dnešný. Pohodlnosť je u mňa na prvom mieste a v tomto duchu sa nesie aj dnešný outfit. Vznikol v spolupráci s eshopom bonprix, kde v poslednej dobe nachádzam veľmi zaujímavé a originálne kúsky.

Biele nohavice, ktoré v mojom šatníku dlhú dobu chýbali, rada kombinujem s rôznymi blúzkami, košeľami, no ak potrebujem, nebojím sa ani športovejších kúskov. Top, ktorý som zvolila pre dnešný outfit je z príjemného materiálu. Zaujímavým ho robí aj netradičný strih v oblasti dekoltu. Balerínky, ktoré mnohí odcudzujú, sú pre mňa najlepšou voľbou. Pre problémy s kolenom si nemôžem dovoliť nosiť celý deň obuv na vysokom podpätku. Táto náhrada mi vyhovuje. Opäť som do outfitu nezakomponovala kabelku a iné doplnky. Prišlo mi to zbytočné a ja sa najpohodlnejšie cítim práve takto.
Top: www.bonprixshop.eu
Nohavice: Gate
Balerínky: Deichmann

To, aký názor máte na tento outfit, by ste mi mohli napísať do komentárov. Preferujete elegantnejšie alebo športovejšie kúsky? A čo vy a balerínky?

Romi

You Might Also Like

3 komentárov

  1. Tento outfit je naozaj veľmi pekný, aj keď si osobne myslím, že táto jar je veľmi premenlivá, a tak sa dal nosiť možno len týždeň. No páči sa mi, že si tento týždeň naozaj využila :)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Najviac sa mi páčia biele nohavice, tie sú štýlové a pristanú ti. :)

    Rebelliouslily

    OdpovedaťOdstrániť

Sledovatelia

Instagram

Facebook

Subscribe