Čo navštíviť v Trnave? Kaviareň Black.

13:24


Kaviareň, ktorá sa skrýva za bránami starého meštianskeho domu na pešej zóne. O tom, že sa tam nachádza veľmi príjemné, „neokukané“ miesto hovorí len malý banner s názvom. Najskôr nás to poriadne potrápilo, no napokon sme sa ocitli v priestore, ktorý nám okamžite vyrazil dych.

Hovorím o kaviarni s názvom black., ktorá dýcha neopísateľne príjemnou atmosférou a milý personál mi vždy vyčarí úsmev na tvári. Nikdy nezabudnem na moment, ako som prvýkrát prekročila brány nenápadnej pasáže starého meštianskeho domu na pešej zóne. Prvá kávička od šikovnej Natálky mi chutila natoľko, že som sa tam opäť vrátila. Vrátila som sa tam s potrebou ochutnať produkty, o ktorých som dovtedy nepočula. Čo taký BIO ľadový čaj z maté a citrusov s názvom Makava? Tú som si obľúbila zatiaľ najviac. Všetky novinky pozorne sledujem a už teraz sa teším na skúšanie ďalších určite vynikajúcich produktov. Ako pozitívum vnímam aj širokú škálu raňajok, ktoré vám pripravia po celý deň.  
Ak ste z Trnavy, jej okolia alebo len prechádzate okolo, je to určite miesto, ktoré nemôžete vynechať. A ak ste podobne ako ja instagramoví maniaci, táto potreba narastá. Je to veľmi fotogenické a útulné miestečko. Dizajn na mňa pôsobí veľmi esteticky a odísť bez fotky na instagram je podľa mňa nemožné. A majiteľ sa vždy poteší, ak ich označíte alebo dáte spätnú väzbu. To, že sa o kaviareň starajú mladí a cieľavedomí ľudia prináša do black. svieže, originálne nápady. Komunikácia so zákazníkmi je na prvom mieste a určite nie som jediná, ktorá si zamilovala pohodové livestreamy priamo z kaviarne. 


Môj posledný tip takto na záver. Určite ochutnajte kávičku Malý Rím, prvú kávu z Trnavy, ktorá by bez kaviarne black. nikdy nevznikla.  

Dúfam, že som vás trošku inšpirovala, a nikdy neviete, kedy ma tam stretnete. Plánujem tam začať chodievať častejšie a aj za účelom písania článkov.  


 Romi

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Musim.povedať že vyzerá fakt super. Síce som bola v Trnave pomerne dosť krát ale v kaviarni Black som ešte nebola. Ale už len kvôli tomu nazvu by som sa tam išla pozrieť, milujem čiernu. :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tak odporúčam nájsť si chvíľu čas a zablúdiť do tejto kaviarne :)

   Odstrániť
 2. Vyzerá naozaj skvelo! ked budem v Trnave, určite ju navštívim :)

  Hello, my name is Ev

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Odporúčam :) Potom daj vedieť, ako sa ti páčilo :)

   Odstrániť
 3. Vyzerá to tak pekne útulne. Páči sa mi dizajn aj použitý nábytok ✿

  * Giveaway - Cerruti 1881 *

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Wau, tak toto vyzerá veľmi atraktívne. Keď raz pôjdem do Trnavy, určite sa zastavím

  Katkine dobrodružstvo

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Vyzerá to tam krásne, skvelý tip! :)

  www.frenchstyle.eu

  OdpovedaťOdstrániť

Sledovatelia

Instagram

Facebook

Subscribe