Prečo ma lákal svet kozmetiky?

8:30

Chcela som sa podobať na sesternicu, ktorá bola síce mladšia, ale mala vo svojej skrini viac kozmetiky ako ja. A vtedy to prišlo. Chcela som to tiež! To, ako sa príbeh vyvíjal ďalej, si môžete prečítať v tomto článku.

Ako som už spomínala, sesternicina skriňa nebola chudobná na kozmetiku. Jednalo sa predovšetkým o rôzne krémy, šampóny... Dekoratívnej kozmetiky tam nebolo veľa. Predsa len, nemala ešte ani 15 rokov. A ani ja. Vtedy som začala svoje vreckové poctivo šetriť a každá vec, ktorá ma v drogérii zaujala, bola moja. Vyhradila som si prvú poličku len a len na kozmetiku. Neskôr som sa o svoje názory na tieto produkty začala deliť so svetom. Áno, založila som si blog.

Časom prišla ponuka na prvú spoluprácu, na ktorú veľmi rada spomínam. Kozmetická zbierka sa začala rozrastať, až som ju nemala kam ukladať. Vyhradila som jej teda samostatné dve zásuvky v mojej komode. Začalo ma to ešte viac baviť. Skúšanie noviniek, rôznych značiek, no nikdy som sa nelíčila príliš. Aj linku na oči som si začala kresliť až v čase, keď som začala študovať na gymnáziu a stala som sa na nej závislá.

Pred troma rokmi som prešla na tento blog, ktorý sa stal súčasťou môjho života. Vďaka nemu som dnes tam, kde som. Veľkú zásluhu na tom máte vy! Vďaka vám ma to baví.

Dnes sa v nakupovaní kozmetiky mierne obmedzujem, ale stále ma to baví rovnako. Snažím sa posúvať ďalej a líčenie je čoraz výraznejšie. Dúfam, že mi táto vášeň vydrží ešte dlho a budeme si rovnako nápomocní ako doteraz. Pretože aj ja sa učím od vás a vaše rady si veľmi vážim.
Ďakujem za to, že som mohla tento článok napísať, pretože veľmi dlho som vám chcela povedať, prečo tu vlastne som. Snáď nevadí, že to prišlo až po troch rokoch.

Vaša Romi

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Veľmi pekný a zaujímavý príspevok. Naozaj ma to zaujalo :) A páči sa mi, že ti ide viac menej o kozmetiku a o to, aby si o nej informovala ľudí, a nie o spolupráce. Za mňa veľké plus.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. taktiež cením to, že rada prostredníctvom blogu pomáhaš vo výbere kozmetiky :) ja to tiež tak beriem, a spolupráce sú na to veľký pomocník, keďže nie všetko by sme si dokázali kúpiť :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veľmi pekný príspevok, ja som sa k blogu dostala podobne. Vďaka spolubývajúcej na internáte. Postupne som už mala toľko kozmetiky, až som založila blog a začala som sa tomu venovať aktívnejšie.

  Papi Lapi Blog

  OdpovedaťOdstrániť

Sledovatelia

Instagram

Facebook

Subscribe