Brush art #2

12:52


K líčeniu neodmysliteľne patria štetce. Samozrejme, tie kozmetické. Ak patríte k pravidelným čitateľom môjho blogu pravdepodobne viete, že som v minulosti jeden štetec značky BrushArt recenzovala. Bola som milo prekvapená a z tohto dôvodu som sa rozhodla venovať tejto značke väčšiu pozornosť.

A tak sa opäť stalo, že v nákupnom košíku na eshope notino.sk pristál produkt od tejto značky. Ehm, tak teda viac produktov od tejto značky, aby som mohla preskúmať, akou kvalitou disponujú.

Vo štvrtok večer objednané, v pondelok ráno doručené. Na tento rýchly servis som si už dávno zvykla, nechýba pri žiadnej objednávke.

Poďme k samotným produktom. Štyri štetce a jedna hubka na make-up (k objednávke bola ako darček). Takmer okamžite som ich začala používať a zisťovať ich vlastnosti. Aké štetce som si teda zakúpila?


Mojím najväčším favoritom sa stal štetec na púder, ktorý je vhodný na cestovanie. Používala som ho s obľubou v čase, keď som bývala v Trnave a cestovala som na víkendy domov. Teraz, keď sa blíži leto, bude skvelý na dovolenky. Štetinky sú dostatočne dlhé, pevné... Nie som na také u bežných štetcov na púder zvyknutá. Produkt sa s nimi však nanáša dobre a ako som už spomínala, na cestovanie je skvelý. 

Druhý štetec, ktorý som si objednala je tzv. Stippling Brush, určený na nanášanie make-upu. Na tento typ štetca som zvyknutá, no konkrétne tento od BrushArt sa moc nevydaril. Štetinky sú príliš dlhé, riedke a moc ohybné. Je to ale o zvyku a po čase som našla spôsob ako sa to dá. Za nie príliš vysokú cenu je to podľa mňa obstojný produkt, ktorý sa u mňa nestratí. 

Štetec na očné tiene, konkrétne nazvaný ako štetec na rozmazávanie očných tieňov. Ja ho používam na predcízne nanášanie tieňov, na ktoré je podľa mňa perfektný. Má pekne husté, krátke štetinky, s ktorými sa príjemne pracuje. Štetinky nevypadávajú a podobne ako u predchádzajúcich štetcov je cenovo dostupný pre každého. 

Posledným štetcom, ktorý od tejto značky vlastním je štetec, nám dobre známy pod názvom Blending brush, na stránke e-shopu ho majú pod názvom štetec na aplikáciu očných tieňov. Aplikáciu s ním si neviem vôbec predstaviť, ale na spomínané „blendenie“ je super. Raz za čas vypadne nejaká tá štetinka, čo ma dosť mrzí. Inak sú štetinky príjemné, dostatočne dlhé a je celkovo taký „huňatý“. Presne toto od tohto typu štetca očakávam. 

Ako darček k objednávke som dostala hubku na make-up. Je to taká klasická makeup pomôcka, nenadchne ani neurazí. Teda aspoň mňa. Pri kontakte s vodou nezmäkne a ani nezväčší svoj objem tak, ako by som to od nej očakávala. Ale na také bežné použitie sa využiť určite dá. V ponuke som ju už však nenašla, len nejakú jej náhradu. Možno bude lepšia. 


Máte s touto značkou nejaké skúsenosti? Zaujali vás tieto produkty? 

Romi

You Might Also Like

6 komentárov

 1. kedysi dávnejšie som ich používala :) myslím, že moje prvé štetce boli BrushArt a Elf :) a boli super...ja som mala obľúbený taký na makeup :) teraz používam Zoevu :)
  MakeUpByVeo

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Od tejto značky mám taktiež 2 štetce, určite ich chcem ale viacej . :) skvelý a nápomocný článok.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ten malý štetec na púder mám aj ja, ja ho však používam na nechty pri robení gél laku, a som spokojná :) Naozaj jemnučký a príjemný

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Od tejto značky nemám žiadne štetce, ja používam Jessup ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nepoznám tieto štetce, no vyzerajú dobre. Ja používam od Real techniques štetec stippling na nanášanie make-upu. Hubku mám tiež a dobre sa mi s ňou nanáša korektor pod oči.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Jééj máš rovnaké štetce aj hubku ako ja. :D

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť

Sledovatelia

Instagram

Facebook

Subscribe