Garnier MOISTURE + COMFORT (notino.sk)

8:00


Masky na tvár patria k mojim „must have“ produktom v každom ročnom období. Ani leto nie je výnimkou, nakoľko pleť potrebuje potrebnú hydratáciu a osvieženie v tomto horúcom počasí. Prvotný ošiaľ, ktorý vyvolali masky od značky Garnier už opadol, a tak som sa o jednej z nich rozhodla napísať aj ja. Ide konkrétne o Garnier Moisture & Comfort masku, ktorá je určená pre suchú a citlivú pleť. Mám s ňou bohaté skúsenosti, takže ak ste ju ešte neskúšali, užite si dnešnú recenziu.  

Maska obsahuje extrakt z harmančeka, kyselinu hyalurónovú a glycerín.
Dôvod, prečo som si ju prvýkrát kúpila, bol asi ten, že ma lákala myšlienka textilnej masky. Dovtedy som ju neskúšala a keď sa o nej všade písalo, musela som ju mať. Od tej doby som vyskúšala všetky tri typy od tejto značky a som s nimi spokojná. Prečo?

Hlavnú výhodu vidím v tom, že je veľmi praktická. Stačí len otvoriť obal, rozbaliť, dať na tvár a relaxovať. S klasickými maskami prichádza problém s aplikáciou, keďže väčšinou ich na tvár nanášam prstami. Skoro vždy sa mi podarí zašpiniť sa a to sú starosti naviac. Táto textilná maska je primerane veľká, takže na pleti pekne sedí a nepadá (aspoň mne nie).

Na moje prekvapenie sú tieto masky moc vodové, ak teda chápete čo tým myslím. Sem-tam sa stane, že stekajú, kvapkajú a tak podobne. Ale je to o zvyku, pretože na oplátku príjemne chladia, čo je v tomto ročnom období vykúpením.


Po 15 minútach (odporúčaná doba pôsobenia), je pleť svieža, rozžiarená, ale hydratácia nie je na takej úrovni ako by som si predstavovala. Napriek tomu sa k nej vždy rada vrátim, pretože táto forma relaxu je pre mňa najpohodlnejšia. Aj teraz si ju užívam a som rada, že po náročnom dni mám pár minútiek pre seba. Ak si aj vy chcete oddýchnuť a hľadáte nejaký rýchly variant masky, odporúčam práve tento produkt. Ja si ich väčšinou kupujem cez eshop notino.sk, no ani v drogérii na ne nikdy nezabúdam. 

Máte s nimi skúsenosti? Ktorú z nich preferujete? A akú inú masku by ste mi odporučili?


Podrobný návod nájdete na obale.
Romi

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Túto masku som ešte neskúšala, ale asi ma to neminie :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Garnier som ešte neskúšala, zatiaľ len Baleu a s tou som spokojná :)

  Lavandula Diary

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tak toto som ešte neskúšala, no vyzerá to nazoaj sľubne. A to aj napriek nie úplne dokonalej hydratácií

  Katkine kozmetické dobrodružstvá

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jedine túto masku som od Garnier ešte neskúšala. Ostatné mi vyhovovali 😊

  Suesanqa

  OdpovedaťOdstrániť

Sledovatelia

Instagram

Facebook

Subscribe