NYX mono očný tieň (notino.sk)

18:24


Vítam všetkých, ktorí zostali vernými čitateľmi blogu aj napriek tomu, že som počas skúškového obdobia moc neprispievala. Od dnes mám oficiálne prázdniny a tie začnem recenziou na môj obľúbený mono očný tieň od značky NYX v odtieni 13 Root Beer. Tak poďme nato!

Sýtosť farby je vidieť už na prvý dotyk so štetcom a na viečku je tieň výrazný aj bez podkladovej bázy. Textúra je príjemne jemná a príjemne sa s ním manipuluje. Tieňovanie je s ním taktiež hračka, takže výsledné líčenie dokážete priviesť do dokonalých jemných prechodov. Ani pri vrstvení som s ním nemala problém, neopadáva.

Tieň sa môže pochváliť aj super výdržou. Nezradil ma ani počas dňa a zvládol aj mnohé párty, ktoré trvali až do rána. Určite veľkou záťažou boli horúce dni, ktorých bolo naozaj mnoho. Mierne problémy sa objavili, ale fixátor na make-up to zachránil.

E-shop notino.sk ho ponúka za príjemnú cenu a dokonca v mnohých odtieňoch. Keďže na mňa spravil pozitívny dojem (a to je v mojej zbierke už nejaký ten mesiac), plánujem mu dokúpiť aj „súrodencov“. Už teraz sa teším na jeho farebnejšie varianty, ktoré som si na jar veľmi zamilovala. Taktiež som si začala všímať viac mono očné tiene ako paletky, nakoľko mi prídu viac praktické a využijem ich na 100%. Ako to máte vy?

Používate produkty od značky NYX? Ktoré by ste mi odporučili na vyskúšanie?


Aj obal je kvalitný, pevný a nemusíme sa báť o jeho výrazné poškodenie.
Pekná, sýta farba odtieňu 13 Root Beer.
Romi

You Might Also Like

2 komentárov

  1. Tento tieň mám vo viacerých odtieňoch a som s nimi naozaj spokojná. Odporúčam od NYX aj matné tekuté rúže. Tie sú tiež super.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Očný tieň má veľmi peknú farbu :) Osobne však zvyknem siahať po celej paletke. Neviem, tá sa mi jednoduchšie nosí do kúpeľne ako milión malých mono tieňov.

    Katkine kozmetické dobrodružstvá

    OdpovedaťOdstrániť

Sledovatelia

Instagram

Facebook

Subscribe